برگزاری کمپ آموزشی ستاره ها

کمپ آموزشی ستاره ها با هدف بهبود پرسنال برندیگ راهبران کسب و کارها روز سه شنبه 25 بهمن ماه در سالن همایش های هتل مجلل درویشی با حضور جمعی از مدیران و اعضای هیات مدیره صنعت استان خراسان رضوی و با حمایت گروه طرح توسعه آرمان برگزارگردید.

دکتر الله وردی نیک بنیان گذار مدل بانیک و مشاوربرندینگ و ارتباطات بازاریابی و برند گفت: اگر از شما بپرسند منظور از پرسنال برندینگ چیست؟ احتمالا معانی نظیر عرضه کردن بهتر خود، معروف شدن و مشهور شدن به ذهنتان برسد این در حالی که منظور از پرسنال برندینگ چیزی متفاوت با تعریفی است که تا به امروز با آن آشنا شده اید. دکتر الله وردی در ادامه گفت: این رویداد با هدف خود رهبری افراد خاص برگزار شده است چرا که اگر خود رهبری مناسبی از سوی مدیران کسب و کارها و کارآفرینان انجام شود در نهایت برندینگ مناسبی برای سازمانها ایجاد می گردد.

وی افزود پرسنال برندینگ گپی است بین آن چه که هستیم و آنچه که میتوانستیم باشیم و در ادامه توضیحات خود تصاویری از افراد مشهور جهان را منتشر کرد و از حاضرین در رویداد خواست چند کلمه ای در مورد آن افراد بنویسند سپس از حاضرین خواست تا از اطرافیان خود بپرسند افراد آن ها را با چه ویژگی هایی می شناسند و این ویژگی ها را دسته بندی کنند.

پس از آموزش‌هایی که دکتر الله وردی در حوزه پرسنال برندینگ داد دکتر نسیم آراد سخنان خود را با معرفی مجموعه سولو؛ مجموعه پرسنال برندینگ آغاز کرد و گفت: طی سال ها فعالیتی که در حوزه برندینگ داشتیم متوجه شدیم یکی از مسائل و دغدغه‌های جدی در حوزه برندینگ رهبران کسب و کارها هستند.

در ادامه این مراسم مهندس بهنام سبزه کار به معرفی پروژه های در حال ساخت و فعالیت ها گروه طرح و توسعه آرمان پرداخت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *