آشنایی با فرآورده های بتنی آرمان

فراورده های بتنی آرمان

با احترام به طبیعت و با تکیه بر دانش متخصصین خود، پس از سال ها فعالیت در حوزه‌ی پژوهش و نیز آزمایش و ارزیابی کیفی بتن، از چندی پیش، بر آن شدیم نسبت به تولید انواع بتن با کیفیت مطلوب و مورد نظر و همچنین انواع بتن‌های ویژه اقدام کنیم. در این راستا "کارخانه فرآورده‌های بتنی آرمان" را افتتاح و راه‌اندازی نموده‌ایم.
  • نگاه نوین و سیستمی
  • استفاده از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی
  • افزایش مقاومت و نفوذپذیری
  • ارتقاء قابلیت‌های بتن
قدم به قدم با کارخانه فرآورده‌های بتنی آرمان

چرا کارخانه بتن؟

گسترش استفاده از بتن در ساخت و سازه‌های مختلف، سبب گردید تا بتن به یکی از پرمصرف ترین مصالح در دنیا تبدیل شود. بنابراین انطباق هرچه بیشتر ویژگی‌های آن با شرایط محیطی می‌تواند موجب بهبود عملکرد سازه‌های بی‌شماری شود که در ساخت آنها از بتن استفاده شده؛ تلاش پژوهشگران در راستا ارتقاء قابلیت‌های بتن که در ابتدا فقط بر افزایش هرچه بیشتر مقاومت فشاری معطوف بود، باعث شد تا علاوه بر افزایش مقاومت فشار، بسیاری از ویژگی‎‌های بتن مانند روانی، مدول الاستیسیته، نفوذپذیری و دوام هم ارتقاء یابد.

 

 

امکانات کارخانه بتن آماده

  • دارای 3 بچینگ پلانت
  • 6 عدد سیلو سیمان
  • 1 دستگاه لودر، 1 دستگاه کمپرسی
  • 4 دستگاه پمپ ثابت، سوار، یدک کش

افتخار ما

گام نهادن در راستای توسعه ساخت‌وساز

بعد از سال‌ها فعالیت در حوزه پژوهش و نیز انجام تعداد بی‌شمار آزمایش و ارزیابی کیفی بتن، از مدتی قبل، تصمیم گرفتیم تا با بهره‌گیری از دانش و تخصص طراحان آرمان، کارخانه "فرآورده‌های بتنی آرمان" را بنا کنیم.
250+کارمند و طراح
28+پروژه برجسته
11+زیرمجموعه
14+سال تجربه
امکانات و ظرفیت های کارخانه بتن آماده
دارای 3 بچینگ پلانت 3 متر مکعبی مدل آراکلیان با توانایی تولید انواع بتن آماده و خودتراکم با ظرفیت روزانه 2000 متر مکعب؛ 6 عدد سیلو سیمان با ظرفیت ذخیره سیمان بالغ بر 1500 تن؛ 1 دستگاه لودر، 1 دستگاه کمپرسی تهیه شده برای فضای کارگاهی و حمل و جابه جایی مصالح؛ باسکول 60 تنی، تمام اتوماتیک، جهت بهبود هرچه بیشتر دقت متراژ بتن تحویلی به مشتری؛ 4 دستگاه پمپ ثابت، سوار، یدک کش که هر یک بنا به پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تولید بتن‌های معمولی (NSC) و بتن های ویژه
بتن‌های معمولی یکی از انواع مختلف بتن و با سنگ دانه‌های با وزن متعادل است. در واقع تفاوت بتن معمولی با سایر انواع بتن در وزن سنگ‌دانه‎ها می‌باشد. اما در بتن‌های ویژه، با تغییر مصالح و مواد بر مبنای دانش مربوط، می‌توان به فناوری های مرتبط با بتن های خاص دست یافت.
واحد کنترل کیفیت
آزمایشگاه کنترل کیفیت کارخانه تولید بتن، به عنوان بازوی نظارت بر مرغوبیت محصول نهایی تولید شده، توانایی انجام فعالیت‌های کنترلی گوناگونی را دارد.

دفتر یک

کارخانه

دفتر دو