طرحی نو، ساختی فاخر

درباره ما

ما "گروه طرح و توسعه آرمــان" هستیم.

فعالیت رسمی آرمان در سال 1389 در حوزه تولید مسکن، سرمایه گذاری، طراحی، محاسبه و نظارت پروژه‌های ساختمانی آغاز گردید. با داشتن کادری جوان و با انگیزه در راستای ارائه خدمات به کارفرمایان در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین کیفیت، در پی تحقق اندیشه هایمان قدم برداشتیم.
حوزه‌های فعالیت ما در گروه آرمان، در بخش‌های پیشخوان خدمات شهرداری الکترونیک، طراحی، محاسبه و نظارت‌های فنی، کارگاهی و اجرا، آزمایشگاه مکانیک خاک، بتن و جوش، طراحی پلان های معماری، نما و دکوراسیون می‌باشد.

لذا در کنار ارائه خدماتی که بدان اشاره نمودیم، خدماتی نظیر طراحی چشم‌نواز و فاخر، محاسبه بهینه، اجرایی با کیفیت و تسریع در انجام خدمات جزء اصلی‌ترین سیاست‌های برنامه‌ریزان ما می‌باشد.
برمبنای همین اهداف، راه‌اندازی گروه‌های تخصصی جذب سرمایه، سرمایه‌گذاری و انبوه‌سازی با اخذ مجوز‌های لازم در دستور کارمان قرار داده‌ایم.

 • تولید مسکن
  تولید مسکن
 • سرمایه گذاری
  سرمایه گذاری
 • طراحی
  طراحی
 • نظارت پروژه
  نظارت پروژه
محاسبه بهین، ساختی فاخر

چرا ما

لزوم آشنایی متخصصین ما در مجموعه آرمان، با آخرین شرایط، قوانین و مقررات، آیین‎نامه ای در راستای راهنمایی باکیفیت به کارفرمایان محترم، در کنار کادری جوان و با‌انگیزه در کنار اساتید مجرب دانشگاهی و همچنین ارائه کلیه خدمات مورد نیاز مهندسی به صورت کاملا یکپارچه، طراحی‌های نوین، شکیل، زیبا و در عین حال بهینه و اقتصادی و بدون شک بهره‌مندی از تیم مهندسی قدرتمند، با دانشی به روز و استفاده بی‌چون و چرا از متدهای به روز علمی و صنعتی، سبب شده تا رضایت مشتریانمان را در طی این سال‌ها جلب نماییم. ما در "گروه طرح و توسعه آرمان"، رضایت مشتریان را با به تصویر کشیدن رویاهایشان به ارمغان آورده‌ایم. ساختن، برای ما رویا نیست. آرمان ما، بنا نهادن، تصورات شماست.
 • توان بالای علمی
  توان بالا علمی
 • اعتبار اجتماعی
  اعتبار اجتماعی
 • زیر مجموعه های معتبر
  زیرمجموعه‌های معتبر
 • ارتقاع توان سازندگی
  ارتقاء توان سازندگی
_

اعضای هیئت مدیره

زیرمجموعه‌های آرمان چه شرکت هایی هستند؟

زیرشاخه‌های آرمان

ما توانستیم با برنامه ریزی‌های دقیق و راهبردی متخصصین خود، گام‌هایی در جهت بسط و گسترش مجموعه‌مان، برداریم. در راستا این اهداف، زیرمجموعه‌های خود را طی این سال‌ها بنا نهاده‌ایم.
هیچکس نمی‌تواند به هدف دست یابد، مگر آنکه همه به آنجا رسند.

انبوه سازی مسکن

تفکر پویا، همکاری بی دریغ، همدلی خالصانه است که پایه‌های مجموعه آرمان را مستحکم و استوار نگاه داشته. گروه طرح و توسعه آرمان، بدون شک با حضور این افراد، قدرتمندتر از همیشه در مسیر رشد و تعالی گام برمی‌دارد.

450+پروژه های انجام شده
180مهندسین و هنرمندان
260+مشتری راضی